| File name | : DSC06428.JPG |
| File size | : 1853987 bytes |
| File date | : 2009:07:25 16:34:06 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:25 15:34:07 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 6.3mm |
| Exposure time | : 0.0020 s (1/500) |
| Aperture | : f/5.6 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 42d 52m 31.278183s |
| GPS Longitude | : E 74d 36m 13.561251s |
| GPS Altitude | : 0.00m |