| File name | : IMGP1374.JPG |
| File size | : 2551169 bytes |
| File date | : 2009:07:25 18:42:26 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:25 17:42:26 |
| Resolution | : 3072 x 2304 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 5.0mm (35mm equivalent: 28mm) |
| Exposure time | : 0.050 s (1/20) |
| Aperture | : f/3.5 |
| ISO equiv. | : 800 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 42d 52m 31.278183s |
| GPS Longitude | : E 74d 36m 13.561251s |
| GPS Altitude | : 0.00m |