| File name | : DSC06424.JPG |
| File size | : 2182469 bytes |
| File date | : 2009:07:24 10:23:06 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:24 09:23:06 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 9.9mm |
| Exposure time | : 0.0080 s (1/125) |
| Aperture | : f/4.0 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 40d 31m 24.995312s |
| GPS Longitude | : E 72d 47m 56.310592s |
| GPS Altitude | : 0.00m |