| File name | : IMGP1347.JPG |
| File size | : 2702119 bytes |
| File date | : 2009:07:24 10:09:26 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:24 09:09:26 |
| Resolution | : 3072 x 2304 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 11.1mm (35mm equivalent: 62mm) |
| Exposure time | : 0.013 s (1/80) |
| Aperture | : f/4.6 |
| ISO equiv. | : 320 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 40d 31m 24.995312s |
| GPS Longitude | : E 72d 47m 56.310592s |
| GPS Altitude | : 0.00m |