| File name | : DSC06454.JPG |
| File size | : 2230237 bytes |
| File date | : 2009:07:27 15:54:44 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:27 14:54:45 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 7.6mm |
| Exposure time | : 0.0031 s (1/320) |
| Aperture | : f/5.6 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 41d 56m 32.350956s |
| GPS Longitude | : E 75d 13m 37.014445s |
| GPS Altitude | : 0.00m |