| File name | : IMGP1396.JPG |
| File size | : 2782389 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:09:07 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:27 12:44:44 |
| Resolution | : 2304 x 3072 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 7.5mm (35mm equivalent: 42mm) |
| Exposure time | : 0.0040 s (1/250) |
| Aperture | : f/5.0 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : close |
| GPS Latitude | : N 41d 56m 32.350956s |
| GPS Longitude | : E 75d 13m 37.014445s |
| GPS Altitude | : 0.00m |