| File name | : IMGP1415.JPG |
| File size | : 2610814 bytes |
| File date | : 2009:07:27 14:42:36 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:27 13:42:36 |
| Resolution | : 3072 x 2304 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 5.0mm (35mm equivalent: 28mm) |
| Exposure time | : 0.0063 s (1/160) |
| Aperture | : f/4.2 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 41d 56m 32.350956s |
| GPS Longitude | : E 75d 13m 37.014445s |
| GPS Altitude | : 0.00m |