| File name | : DSC05743.JPG |
| File size | : 2149716 bytes |
| File date | : 2009:07:10 18:43:22 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:10 17:43:22 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 16.4mm |
| Exposure time | : 0.0050 s (1/200) |
| Aperture | : f/4.4 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 55d 44m 37.364745s |
| GPS Longitude | : E 37d 36m 27.785440s |
| GPS Altitude | : 0.00m |