| File name | : DSC06497.JPG |
| File size | : 2191699 bytes |
| File date | : 2009:07:31 12:16:58 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:31 11:16:59 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 6.3mm |
| Exposure time | : 0.0025 s (1/400) |
| Aperture | : f/5.6 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 55d 45m 12.428859s |
| GPS Longitude | : E 37d 37m 17.243582s |
| GPS Altitude | : 0.00m |