| File name | : IMGP0277.JPG |
| File size | : 2579476 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:00:32 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:10 16:57:54 |
| Resolution | : 2304 x 3072 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 9.1mm (35mm equivalent: 51mm) |
| Exposure time | : 0.0063 s (1/160) |
| Aperture | : f/5.3 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 55d 45m 1.920551s |
| GPS Longitude | : E 37d 37m 1.161766s |
| GPS Altitude | : 0.00m |