| File name | : IMGP0293.JPG |
| File size | : 2549376 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:00:56 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:10 17:33:09 |
| Resolution | : 2304 x 3072 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 5.0mm (35mm equivalent: 28mm) |
| Exposure time | : 0.0050 s (1/200) |
| Aperture | : f/3.5 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 55d 45m 1.920542s |
| GPS Longitude | : E 37d 37m 1.161753s |
| GPS Altitude | : 0.00m |