| File name | : DSC06376.JPG |
| File size | : 2139634 bytes |
| File date | : 2009:07:22 10:52:00 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:22 09:52:01 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 19.0mm |
| Exposure time | : 0.0031 s (1/320) |
| Aperture | : f/7.1 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 38d 10m 33.295811s |
| GPS Longitude | : E 73d 58m 27.114251s |
| GPS Altitude | : 0.00m |