| File name | : IMGP0970.JPG |
| File size | : 2476226 bytes |
| File date | : 2009:07:18 15:58:34 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:18 14:58:35 |
| Resolution | : 3072 x 2304 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 5.0mm (35mm equivalent: 28mm) |
| Exposure time | : 0.0025 s (1/400) |
| Aperture | : f/4.2 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : close |
| GPS Latitude | : N 38d 0m 7.677391s |
| GPS Longitude | : E 70d 18m 6.527013s |
| GPS Altitude | : 0.00m |