| File name | : IMGP1021.JPG |
| File size | : 2587405 bytes |
| File date | : 2009:07:18 19:15:04 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:18 18:15:04 |
| Resolution | : 3072 x 2304 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 16.7mm (35mm equivalent: 94mm) |
| Exposure time | : 0.0080 s (1/125) |
| Aperture | : f/5.0 |
| ISO equiv. | : 500 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 38d 0m 7.677391s |
| GPS Longitude | : E 70d 18m 6.527013s |
| GPS Altitude | : 0.00m |