| File name | : DSC06215.JPG |
| File size | : 2245432 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:08:21 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:19 10:55:00 |
| Resolution | : 1944 x 2592 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 10.0mm |
| Exposure time | : 0.0020 s (1/500) |
| Aperture | : f/5.6 |
| ISO equiv. | : 125 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : Action program (based towards fast shutter speed) |
| GPS Latitude | : N 38d 19m 15.618868s |
| GPS Longitude | : E 71d 17m 18.286056s |
| GPS Altitude | : 0.00m |