| File name | : DSC06216.JPG |
| File size | : 2206172 bytes |
| File date | : 2009:07:19 12:32:22 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:19 11:32:22 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No (auto) |
| Focal length | : 6.3mm |
| Exposure time | : 0.0080 s (1/125) |
| Aperture | : f/3.5 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 38d 19m 15.618868s |
| GPS Longitude | : E 71d 17m 18.286056s |
| GPS Altitude | : 0.00m |