| File name | : DSC06294.JPG |
| File size | : 2201672 bytes |
| File date | : 2009:08:01 16:35:01 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:21 12:27:33 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 6.3mm |
| Exposure time | : 0.025 s (1/40) |
| Aperture | : f/3.5 |
| ISO equiv. | : 100 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 37d 21m 2.187540s |
| GPS Longitude | : E 73d 1m 48.445850s |
| GPS Altitude | : 0.00m |