| File name | : IMGP1179.JPG |
| File size | : 2588131 bytes |
| File date | : 2009:07:21 15:25:52 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:21 14:25:52 |
| Resolution | : 3072 x 2304 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 7.5mm (35mm equivalent: 42mm) |
| Exposure time | : 0.0031 s (1/320) |
| Aperture | : f/5.0 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 37d 21m 2.187540s |
| GPS Longitude | : E 73d 1m 48.445850s |
| GPS Altitude | : 0.00m |