| File name | : DSC06228.JPG |
| File size | : 2027870 bytes |
| File date | : 2009:07:20 11:26:02 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:20 10:26:03 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No (auto) |
| Focal length | : 19.0mm |
| Exposure time | : 0.0063 s (1/160) |
| Aperture | : f/4.4 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 36d 52m 39.464040s |
| GPS Longitude | : E 72d 7m 35.248724s |
| GPS Altitude | : 0.00m |