| File name | : DSC06236.JPG |
| File size | : 2104588 bytes |
| File date | : 2009:07:20 13:16:40 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:20 12:16:41 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 13.4mm |
| Exposure time | : 0.0020 s (1/500) |
| Aperture | : f/6.3 |
| ISO equiv. | : 125 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : Action program (based towards fast shutter speed) |
| GPS Latitude | : N 36d 52m 39.464040s |
| GPS Longitude | : E 72d 7m 35.248724s |
| GPS Altitude | : 0.00m |