| File name | : DSC06250.JPG |
| File size | : 2410747 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:08:32 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:20 14:19:05 |
| Resolution | : 1944 x 2592 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 18.0mm |
| Exposure time | : 0.0031 s (1/320) |
| Aperture | : f/7.1 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 36d 52m 39.464040s |
| GPS Longitude | : E 72d 7m 35.248724s |
| GPS Altitude | : 0.00m |