| File name | : DSC05915.JPG |
| File size | : 2352282 bytes |
| File date | : 2009:08:01 15:37:10 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:14 15:29:12 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : Yes (manual, return light not detected) |
| Focal length | : 6.3mm |
| Exposure time | : 0.0025 s (1/400) |
| Aperture | : f/5.6 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 39d 46m 31.034726s |
| GPS Longitude | : E 64d 24m 58.092777s |
| GPS Altitude | : 0.00m |