| File name | : DSC05917.JPG |
| File size | : 2332494 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:04:37 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:14 15:31:17 |
| Resolution | : 1944 x 2592 |
| Flash used | : Yes (manual, return light not detected) |
| Focal length | : 9.2mm |
| Exposure time | : 0.0031 s (1/320) |
| Aperture | : f/5.6 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 39d 46m 31.034726s |
| GPS Longitude | : E 64d 24m 58.092777s |
| GPS Altitude | : 0.00m |