| File name | : DSC05946.JPG |
| File size | : 1979070 bytes |
| File date | : 2009:07:14 20:52:14 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:14 19:52:15 |
| Resolution | : 2592 x 1944 |
| Flash used | : Yes (manual, return light not detected) |
| Focal length | : 18.1mm |
| Exposure time | : 0.020 s (1/50) |
| Aperture | : f/4.4 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 39d 46m 31.034726s |
| GPS Longitude | : E 64d 24m 58.092777s |
| GPS Altitude | : 0.00m |