| File name | : IMGP0687.JPG |
| File size | : 2406662 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:04:59 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:14 19:32:43 |
| Resolution | : 2304 x 3072 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 25.0mm (35mm equivalent: 140mm) |
| Digital Zoom | : 1.020x |
| Exposure time | : 0.0040 s (1/250) |
| Aperture | : f/5.5 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| GPS Latitude | : N 39d 46m 31.034726s |
| GPS Longitude | : E 64d 24m 58.092777s |
| GPS Altitude | : 0.00m |