| File name | : DSC05824.JPG |
| File size | : 1560835 bytes |
| File date | : 2009:08:01 15:24:56 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:13 09:03:31 |
| Resolution | : 2185 x 1638 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 19.0mm |
| Exposure time | : 0.0063 s (1/160) |
| Aperture | : f/7.1 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 41d 22m 41.217606s |
| GPS Longitude | : E 60d 21m 33.137046s |
| GPS Altitude | : 0.00m |