| File name | : IMGP0526.JPG |
| File size | : 2412154 bytes |
| File date | : 2009:07:13 10:12:36 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:13 09:12:37 |
| Resolution | : 3072 x 2304 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 5.0mm (35mm equivalent: 28mm) |
| Exposure time | : 0.017 s (1/60) |
| Aperture | : f/3.5 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : close |
| GPS Latitude | : N 41d 22m 41.217606s |
| GPS Longitude | : E 60d 21m 33.137046s |
| GPS Altitude | : 0.00m |