| File name | : DSC05967.JPG |
| File size | : 2446910 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:05:45 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:15 18:02:40 |
| Resolution | : 1944 x 2592 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 14.5mm |
| Exposure time | : 0.0040 s (1/250) |
| Aperture | : f/6.3 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 39d 39m 12.817355s |
| GPS Longitude | : E 66d 58m 32.788344s |
| GPS Altitude | : 0.00m |