| File name | : IMGP0763.JPG |
| File size | : 2561509 bytes |
| File date | : 2009:07:15 19:00:42 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:15 18:00:42 |
| Resolution | : 3072 x 2304 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 16.7mm (35mm equivalent: 94mm) |
| Exposure time | : 0.0040 s (1/250) |
| Aperture | : f/5.0 |
| ISO equiv. | : 50 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 39d 39m 12.817355s |
| GPS Longitude | : E 66d 58m 32.788344s |
| GPS Altitude | : 0.00m |