| File name | : DSC05769.JPG |
| File size | : 2101986 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:01:58 |
| Camera make | : SONY |
| Camera model | : DSC-T5 |
| Date/Time | : 2009:07:11 18:10:13 |
| Resolution | : 1944 x 2592 |
| Flash used | : Yes (manual, return light not detected) |
| Focal length | : 6.3mm |
| Exposure time | : 0.0031 s (1/320) |
| Aperture | : f/5.6 |
| ISO equiv. | : 64 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Exposure | : program (auto) |
| GPS Latitude | : N 41d 19m 31.366757s |
| GPS Longitude | : E 69d 13m 56.874687s |
| GPS Altitude | : 0.00m |