| File name | : IMGP0345.JPG |
| File size | : 2577321 bytes |
| File date | : 2009:08:01 14:01:27 |
| Camera make | : PENTAX |
| Camera model | : PENTAX Optio W60 |
| Date/Time | : 2009:07:11 10:11:16 |
| Resolution | : 2304 x 3072 |
| Flash used | : No |
| Focal length | : 5.0mm (35mm equivalent: 28mm) |
| Exposure time | : 0.020 s (1/50) |
| Aperture | : f/3.5 |
| ISO equiv. | : 640 |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : matrix |
| Focus range | : distant |
| GPS Latitude | : N 41d 19m 31.366757s |
| GPS Longitude | : E 69d 13m 56.874687s |
| GPS Altitude | : 0.00m |