| File name | : IMG_2188.JPG |
| File size | : 1118346 bytes |
| File date | : 2009:08:08 11:40:46 |
| Camera make | : Canon |
| Camera model | : Canon PowerShot S400 |
| Date/Time | : 2009:08:08 11:40:48 |
| Resolution | : 2272 x 1704 |
| Flash used | : No (auto) |
| Focal length | : 9.1mm (35mm equivalent: 46mm) |
| CCD width | : 7.11mm |
| Exposure time | : 0.0031 s (1/320) |
| Aperture | : f/8.0 |
| Focus dist. | : 1.90m |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : center weight |