| File name | : IMG_2191.JPG |
| File size | : 1571907 bytes |
| File date | : 2009:08:08 13:46:56 |
| Camera make | : Canon |
| Camera model | : Canon PowerShot S400 |
| Date/Time | : 2009:08:08 13:46:57 |
| Resolution | : 2272 x 1704 |
| Flash used | : No (auto) |
| Focal length | : 7.4mm (35mm equivalent: 37mm) |
| CCD width | : 7.11mm |
| Exposure time | : 0.0050 s (1/200) |
| Aperture | : f/7.1 |
| Focus dist. | : 1.90m |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : center weight |