| File name | : IMG_2192.JPG |
| File size | : 1386253 bytes |
| File date | : 2009:08:08 13:47:04 |
| Camera make | : Canon |
| Camera model | : Canon PowerShot S400 |
| Date/Time | : 2009:08:08 13:47:05 |
| Resolution | : 2272 x 1704 |
| Flash used | : No (auto) |
| Focal length | : 7.4mm (35mm equivalent: 37mm) |
| CCD width | : 7.11mm |
| Exposure time | : 0.0031 s (1/320) |
| Aperture | : f/7.1 |
| Focus dist. | : 27.92m |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : center weight |