| File name | : IMG_2199.JPG |
| File size | : 1332084 bytes |
| File date | : 2009:08:08 13:56:14 |
| Camera make | : Canon |
| Camera model | : Canon PowerShot S400 |
| Date/Time | : 2009:08:08 13:56:15 |
| Resolution | : 2272 x 1704 |
| Flash used | : No (auto) |
| Focal length | : 12.9mm (35mm equivalent: 65mm) |
| CCD width | : 7.11mm |
| Exposure time | : 0.0016 s (1/640) |
| Aperture | : f/3.5 |
| Focus dist. | : 3.53m |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : center weight |