| File name | : IMG_2200.JPG |
| File size | : 1119319 bytes |
| File date | : 2009:08:09 17:32:54 |
| Camera make | : Canon |
| Camera model | : Canon PowerShot S400 |
| Date/Time | : 2009:08:09 17:32:56 |
| Resolution | : 2272 x 1704 |
| Flash used | : No (auto) |
| Focal length | : 15.4mm (35mm equivalent: 78mm) |
| CCD width | : 7.11mm |
| Exposure time | : 0.0025 s (1/400) |
| Aperture | : f/4.0 |
| Focus dist. | : 4.84m |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : center weight |