| File name | : IMG_2203.JPG |
| File size | : 855171 bytes |
| File date | : 2009:08:09 19:33:00 |
| Camera make | : Canon |
| Camera model | : Canon PowerShot S400 |
| Date/Time | : 2009:08:09 19:33:02 |
| Resolution | : 2272 x 1704 |
| Flash used | : Yes (auto) |
| Focal length | : 9.1mm (35mm equivalent: 46mm) |
| CCD width | : 7.11mm |
| Exposure time | : 0.017 s (1/60) |
| Aperture | : f/3.2 |
| Focus dist. | : 2.04m |
| Whitebalance | : Auto |
| Metering Mode | : center weight |